הפעילות בסניף יד לבנים, ירושלים

הפעילות בסניף ירושלים מתקיימת הודות ליו"ר אלי דהן יחד עם חברי הועד, מנהל הבית ומנהל העמותה יוסי אלגמיס. 

על פעילות מועדון המשפחות אחראית בתיה הרש רכזת המועדון. היה מרגש לראות את הפעילות ובעיקר לשמוע את החברים ולראות את הכרת התודה והסיפוק הרב שלהם מהפעילות.

הסניף מקיים פעילות חוגים ענפה לרווחת המשפחות שמטרתה בעיקר להוציא את החברים מהבית לשעה קלה של הפוגה מהיום יום לפעילות של אומנות ויצירה המהווה סוג של תרפיה. הפעילות מעבר לחוויית ה"ביחד" מהווה מסגרת תרבותית תומכת שנותנת ביטוי אישי ורגשי לצרכים דרך האומנות והיצירה.

לאחר שנים רבות של מאמצים משותפים של ועד הסניף מול עיריית ירושלים אגף מבני ציבור עם מנהל האגף אהרל'ה בן נון, נמצא פתרון לבעיית מצוקת מקום לפעילות עבור המשפחות, ובסניף תבנה סוף סוף תוספת בנייה לפעילות קהילתית למשפחות בסניף, לאור הגידול והפעילות הרבה במועדון. המבנה יכלול חדרי פעילות, חדר ישיבות, אודיטוריום, חצרות פנימיות ושטח גגות לגינון.

עוד בתכנית העבודה של הסניף לקיים אירוע סיכום פרויקט ההנצחה, במסגרתו יוענקו אלבומי הנצחה למשפחות. כמו כן מתכנן הסניף טקס הכנסת ספר תורה, ספר הספרים הנצחי של העם היהודי, להנצחת חללי העיר ירושלים והסביבה, כעוד אפיק הנצחה ייחודי בארגון להנצחת הבנים. הספר יוכנס לחוות הנוער הציוני שבה לומדים תלמידים מכל רחבי העולם. 

שייך לסניף