אירוע להשקת ספרו של אביגדור קהלני, סניף יד לבנים תל אביב

סניף יד לבנים תל אביב בראשותו של יוסקה לוטנברג יחד עם חברי ועד הסניף קיים אירוע מרגש להשקת ספרו החדש של חברנו אביגדור קהלני "מנהיגות במעגלי החיים".  אביגדור בספרו החדש פורס את הבסיס לתורות שונות של מנהיגות, מניסיונם של מנהיגים לאומיים, מפקדים ומנהלים מכל תחומי הציבוריות הישראלית.

ברכו : ראש עיריית תל אביב מר רון חולדאי שאמר בדבריו: "מנהיגות היא קשה להגדרה אולם קלה לזיהוי אביגדור מאלו שאי אפשר לטעות בו בכל תחנות חייו בלחימה, יקיר העיר, גיבור ישראל ועוד ותמיד מהווה מודל לחיקוי להערצה דוגמה ומופת"

תת אלוף אביגדור קהלני, שאמר שמאוד מתרגש מהערב לכבודו, מחבורת הזמר שהופיעה, מהציבור הרב שהגיע לכבד אותו, ושיתף את הקהל בהרצאה מרתקת על התהליך שעבר במהלך כתיבת הספר ועל סוגי מנהיגויות: "מנהיגות היא תכונה, היכולת שמביאה אותך להניע אנשים לפעולה. כריזמה שקיימת מוטבעת שהיא חלק ממך"

הנחה את הערב בצורה מכובדת ומרשימה ואמר דברים לשבחו של אביגדור, חברנו יוסקה לוטנברג חבר אישי וקרוב של אביגדור מעבר לעבר משותף שלהם לאורך השנים.

בחלק האמנותי הופיעה חבורת "ברנשים וחתיכות" הייחודית המורכבת מנכי צהל ששרו משיריו של אביגדור והובילו שירה בציבור. הזמר יורם גרמה הפתיע את הקהל ששר את השיר שכתב אביגדור לרעייתו דליה.

היה זה ערב מרגש ומהנה. אין ספק שאביגדור אחד האנשים המשפיעים בתקופתנו, מחנך מוביל דעה ומחנך דורות שלמים של תלמידים ויש לו תרומה ניכרת ומשמעותית אוהבים אותו וגאים שנמנה על חברנו ומשפחתנו.

שייך לסניף