יום עיון למנהלי הסניפים, יד לבנים

תוכנית העבודה של הארגון כוללת ימי עיון והשתלמויות למנהלי הסניפים ולחברי הוועדים כדי לתת בידיהם כלים שייסיעו להם בעבודתם.

ביום העיון שהתקיים לאחרונה במרכז הכנסים בקיבוץ שפיים לקחו חלק גזברים וחברי הוועדים.

יום העיון כלל מפגש פורה עם השותפים שלנו לעשייה ולהנצחת יקירינו ממשרד הביטחון, צה"ל, כוחות הביטחון והשותפים שבאו להיות איתנו, לשתף, לעדכן ולחלוק אילנו מהידע שלהם.

פתח ובירך אלי בן שם יושב ראש הארגון שמקפיד ולא מוותר על המפגשים האלו עם החברים ועם השותפים שמייצרים את יחסי הגומלין הטובים ומשפרים את שיתופי הפעולה, אלי עדכן את החברים בנעשה בארגון וביעדי הארגון לשנת 2019.

אחריו בירך אריה מועלם סמנכ"ל וראש אגף משפחות שהגיע יחד עם עובדי המחוז חברינו השותפים שלנו שכולם יחד מלווים אותנו במהלך כל ימות השנה ומסייעים לנו בעבודתנו וכאן ההזדמנות לומר להם תודה. אריה בין דבריו דיבר על היכל הזיכרון על המשמעות של ההיכל, ההנצחה בהיכל שהיום בעצם באמצעות ההיכל מדינת ישראל זוכרת ומנציחה את כל חללי מערכות ישראל זה למעשה השינוי המשמעותי שהמדינה לקחה על עצמה את ההתחייבות על ההנצחה האישית והזיכרון האישי, הקניית משמעות ואין לזה אח ורע בעולם.

במהלך היום הוצגה פעילות אגף משפחות על ידי ראשי היחידות באגף והוצגו היעדים לביצוע בתוכנית העבודה של האגף לשנת 2019.

רחל לניאדו מנהלת הארגון: "בסיומו של היום אני רוצה להודות לחברים הנהדרים בארגון, מנהלי הסניפים וחברי ההנהלה בראשותו של אלי בן שם יו"ר הארגון, שעושים עבודתם בהתנדבות מלאה לאורך כל ימות השנה, לשותפים שלנו שמחמם את הלב כל פעם מחדש לראות את ההירתמות והליווי הצמוד שלהם לארגון שכמובן מי שזוכה ויוצא נשכר ממנו הן המשפחות היקרות ואחרונים חביבים עובדי הארגון היקרים שלנו שעושים את עבודתם מאחורי הקלעים".