יד לבנים קיים יום חווייתי לאחים צעירים באתר החרמון

השנה כפעילות ראשונה במסגרת פעילות הארגון לאחים צעירים יצאנו ליום חוויתי בחרמון .

הבוקר החל במפגש חם וחברי של האחים הצעירים בתחנת האיסוף, מרגש היה לראות את השמחה במפגש ואת הגעגוע אחד לשני והציפייה לעוד יום מהנה , מחבק ומעצים.

מטרת הפעילות היא להביא לגיבוש בין האחים הצעירים ליצור חיבור והעצמה, תוך שילוב הנאה וחוויה.

אנו בארגון מקיימים כבר כמסורת מרגשת מפגשים מהסוג הזה לאחים, מפגשים בהם אנו עוטפים את האחים היקרים בהרבה אהבה ותשומת הלב שהם כל-כך ראויים להן במיוחד בצל ימי הזיכרון הקרבים.

 

הסיור החל בצפון הארץ בנקודה הגבוהה ביותר בחרמון בפעילות כיפית אופנועי שלג, מזחלות ועוד.
בפעילות התרגשנו באורח מקרי לפגוש את יהודה הישראלי הפצוע הקשה ביותר מצוק איתן.

ארחה אותנו עמותת ארז חילוץ והצלה, פגשנו את צור - לוחם אלפינסט לשעבר. יחידת האולפינסטים הינה יחידת מילואים וצאי בעיקר של סיירת גולני ואגוז, שתפקידה לאפשר נגישות לצבא לכל מקום בתנאי מזג אוויר קיצון.

נחשפנו לערכים של רעות, ערבות הדדית, אהבת הארץ ואחריות חברתית. בין לבין נהנינו מאטרקציות שונות, פעילויות ומליווי צמוד של צוות לוחמים, אנשי מילואים ומתנדבי הארגון האחים הבוגרים, צוות הארגון פרידה שניידרמן הרוח החיה בארגון של האחים בכל שכבות הגיל, גלית מלמד, יהודה מגן וחברנו השותפים ממשרד הביטחון אפרת שפע דור והרצל שמואל שכולם יחד ליוו את הילדים לאורך היום וכל זאת במקום פתוח במרחבים בטבע כך שהינו חוויתי ומשמעותי!

היום הזה כמו כל הפעילויות שלנו בארגון לחברי הארגון מבטא הוקרה לזכרם של יקירנו חללי מערכת הביטחון כולם לאורך כל השנים, ומבטא שותפות ומתן לגיטימציה לקשיים עימם מתמודדים החברים, והוא חלק ממה שנותן כוחות, חלק מהמשאבים שעומדים לרשות החברים בהתמודדות היום יומית.

גלריית תמונות מהטיול החווייתי