הרמת כוסית לפסח ויום עיון למנהלי הסניפים במחוז מרכז במשרד הביטחון

הרמת כוסית לפסח ויום עיון למנהלי הסניפים במחוז מרכז במשרד הביטחון בנושא: שיתוף הפעולה סניפי יד לבנים עם אגף משפחות הנצחה ומורשת מחוז מרכז.

תוכנית העבודה של הארגון כוללת ימי עיון והשתלמויות למנהלי הסניפים ולחברי הועדים על מנת לתת בידיהם כלים שייסיעו להם בעבודתם.

 

סיירנו במשרד הביטחון בארכיון צהל, המהווה ארכיון מרכזי ומאגר מידע ייחודי לפעילות הביטחונית של מדינת ישראל. בארכיון אוצרות שהם נכסי צאן ברזל המספרים את ההיסטוריה של המדינה, והוא מהווה את אחד המרכיבים החשובים והמשמעותיים ביותר בשמירת הזיכרון הקולקטיבי והמורשת הביטחונית שלנו.

במסגרת הסיור קיימנו יום עיון למנהלי הסניפים מחוז מרכז יחד עם רותי פינק מנהלת מחוז מרכז ועובדי המחוז שמלווים אותנו כל ימות השנה.

הגיע לכבד ולברך חברנו ושותף לעשייה שלנו אריה מועלם סמנכ"ל וראש אגף משפחות הנצחה ומורשת במשרד הביטחון, אחריו בירך אלי בן שם יו"ר הארגון את החברים ועדכן בעשייה בארגון ובתוכניות העבודה לשנה הקרובה. אלי כמו בכל מפגש מהסוג הזה התרגש לפגוש את החברים, חיבק והרעיף שבחים על עבודתם בהתנדבות מלאה כל ימות השנה ובימים הקשים האלו לקראת יום הזיכרון הקרב בפרט, ציין את היחד של משפחת יד לבנים המשפחה המורחבת שלנו.

מפגש מהסוג הזה הינו מפגש חשוב ופורה עם השותפים שלנו לעשייה ולהנצחת יקירינו ממשרד הביטחון, השותפים שבאו להיות איתנו, לשתף לעדכן ולחלוק ידע עם מנהלי הסניפים מתנדבי הארגון היקרים על מנת לסייע להם לבצע את עבודתם.