ארגון יד לבנים קיים יום עיון למנהלי הסניפים במחוז טבריה במשרד הביטחון

 

יום עיון למנהלי הסניפים במחוז טבריה במשרד הביטחון עסק בשיתוף פעולה סניפי יד לבנים עם אגף משפחות, הנצחה ומורשת במחוז טבריה.

תוכנית העבודה של הארגון כוללת ימי עיון והשתלמויות למנהלי הסניפים ולחברי הוועדים על מנת לתת בידיהם כלים שיסיעו להם בעבודתם.

יום עיון למנהלי הסניפים מחוז טבריה התקיים יחד עם אפרת שפע דור מנהלת מחוז טבריה ועובדי המחוז היקרים שמלווים אותנו כל ימות השנה.

הגיע לכבד ולברך את החברים חברנו דודו פרץ מנכ"ל המועצה האזורית עמק הירדן שמיד כששמע על קיומו של היום הזמין את החברים להתארח במועצה וקיבל את פנינו בחום. דודו נתן סקירה מרתקת על האזור, המועצה והתוכניות שלה לשנה הקרובה, שכוללת בין השאר הקמת מרכז חדשנות.

ממשרד הביטחון אגף משפחות בירך את החברים חברנו והשותף שלנו לעשייה הרצל שמואל ראש תחום אנדרטאות שגם ליווה וסייע להפקת היום וזו הזדמנות לומר לו תודה. איתו הגיעו לכבד את המשפחות ממשרד הביטחון: גליה פרגמנט וערן מוזס מנהל מוזיאון המחתרות בעכו.

אחריו בירך אלי בן שם, יו"ר הארגון הוא עדכן בעשייה בארגון ובתוכניות העבודה לשנה הקרובה. אלי כמו בכל מפגש מהסוג הזה התרגש לפגוש את החברים, חיבק והרעיף שבחים עליהם בייחודיות בשותפות בין המגזרים יהודים בדואים, דרוזים, ציין את היחד בו כולם פועלים בהתנדבות מלאה לרווחת חברי הארגון. בסיום דבריו העניק מגן הוקרה לחברנו דודו פרץ על הליווי והסיוע לארגון ולסניף המקומי כל ימות השנה.

זהו מפגש חשוב ופורה עם השותפים שלנו לעשייה ולהנצחת יקירינו ממשרד הביטחון, השותפים שבאו להיות איתנו, לשתף לעדכן ולחלוק ידע עם מנהלי הסניפים מתנדבי הארגון היקרים על מנת לסייע להם לבצע את עבודתם.

פתחה את יום העיון אפרת שפע דור מנהלת מחוז טבריה שברכה את החברים והציגה יחד עם עובדי המחוז את תחומי הפעילות במחוז.

בסיומו של היום החשוב והמרגש הזה התקיים סיור בבית גבריאל, מרכז פרס לשלום וסיור באתר נהריים, אתר הנמצא בבקעת הירדן גובל בין ישראל לירדן סמוך לישוב נחמיה בו מצוי מפעל החשמל של חברת החשמל על גדות שני הנהרות מכאן שמו "אתר נהריים" המספר את סיפורו של מפעל החשמל הראשון מסוגו בארץ וכן מהווה אתר הנצחה לזכר שבע הבנות מבית שמש שנרצחו בפיגוע במרץ 1997.

מאחלים לכל חברי הארגון מנהלי הסניפים שהכלים שקיבלתם יאפשרו לכם לבצע את עבודתכם בכל ימות השנה, למען ציבור המשפחות בהתנדבות מלאה.