כנס ועידה ארצי תשע"א 2010
חדשות

חשוב לדעת
תוצאות הבחירות בארגון יד לבנים ( 16/11/2010 )
ביום שלישי, ט' כסלו תשע"א, 16/11/2010 התקימו הבחירות לועדי הסניפים ברחבי הארץ.  בבחירות אלו בחרו חברי הארגון את נציגיהם לשמש בתפקיד חברי ועד בסניפי הארגון. חברי הועד שנבחרו, בחרו ביו"ר ועד הסניף ובנציגי הסניף לשמש כחברי מועצת הארגון.

המועצה הנבחרת, התכנסה ביום ראשון י"ב כסלו תשע"א , 19/12/2010 במלון דן פנורמה בתל אביב ובחרה את יו"ר הארגון, את גזבר הארגון, את חברי ועדת הביקורת ואת הנהלת הארגון.

מר אלי בן שם נבחר פה אחד לתפקיד יו"ר ארגון יד לבנים.

תוצאות הבחירות לועדי הסניפים, להנהלת הארגון, לועדת הביקורת ולגזבר הארגון, מוצגות בטבלה שלהלן:

 

סניף / ועדה היו"ר הנבחר חברי הועד הנבחרים
אילת מיקי ירקוני מיקי ירקוני, אלימלך אלתי, ארמנד אניג'ר, שמעיה ויצמן, מויאל סימון
אשדוד לוי מרדכי יהודה בונצל, אליהו מרקס, מרדכי לוי, שלמה בן עזרי, סטפן אוברסט
אשקלון אזולאי דניאל אזולאי דניאל, אפי מור, אריה הרפז
באר טוביה טהר אלי טהר אלי, גבריאל להב, אייה ריינהולד
באר שבע דוד קורקוס דוד קורקוס, שמואל צוקרמן, רבינוביץ שמואל, שמחה אייזיק, גרשוני אליהו, רפי יונס, חנן טאוב, נעמי אלון, אילן סלע, יהודה גיא, אביטל דוד, מרקו ברקוביץ, פורת יוסף, אברהם קוסובסקי, ניסים בן שטרית
בני ברק לאה גבירץ לא נערכו בחירות. 
בקעת בית שאן פשחור עשהאל ניסים אמזלג, עשהאל פשחור, מרקו רבינזון, מלכה צוק, מירה מסקין
בת ים יורם אלפר יורם אלפר, רבקה ברעם סייג, ליליאן לינקוב, אסתר מלינצקי, יהודית שריון
גבעתיים חיה וינשטיין חיה וינשטיין, יהודית גלעד, מרים בראל , שלמה אליאש, הניה כבירי, אברהם לוי, שאול יונה
גדרה ושדי בצלאל ושדי בצלאל, יפה לאו, אמנון שרעבי, מרסל גשורי, שלום צפירה
דימונה מלכה יפה יפה מלכה, פאני אסייג, מרים צ'יקוב, דניאלה הילר, אליהו אבגי
הוד השרון משה איל משה אייל, לאה בר, שלמה חיון, יהודה שורצמן, יוסי שני
הרצליה משה רודובסקי משה שפר, מיכאל רוזנטל, דן בן צבי, נעמי אופק
חדרה ניסן רייזל ציון בוסקילה, לואיס ויוונטה, עדינה מדז'ינסקי, ניסן רייזל, אהרון קמינגר, פנחס ששון, גלעד תירם
חולון משה חליבה יוסף אוחנה, שושנה פילוסוף, ישראל ויטנר, כרמלה נוסבאום, קובי גינדי
חוף הכרמל בר נתן אירית אירית בר נתן, רפי רבנר, טלי שני
חיפה יעקב זעירא עמי שרייר, הדסה אלון, חנן אלזרע, פטר בכרך, שילה הרפז, נחום זגל, יעקב זעירא, שרה טמיר, נאוה לחם, עמי מאור, אפרים שליפקוביץ, ישראל שרון, אסתר שרון
טבריה שלמה שטרית אליהו אבו חצירה, משה נסים בכר, שלומית גרבלי, בניהו דייסי, שמחה חלפון, אריאלה חן, פולינה יעיש, שרה כהן, אילנה כרמל, טיטיאנה לנדו, מרים מזומן, שולמית פרץ, יהודה רוזנברג, שלמה שטרית
ירושלים אלי דהאן  אלי דהאן, שלמה שרון, ציון בירי, ורה אריאל, משה ממן, שלום בראשי, מאיר שליט, משה מזרחי, ראובן בביאן, שמעון ביתן, עמי יפרח, נדין דארמון, שושנה בן עמי, ניצה לוי, שלמה בנאי
כפר סבא פנינה בורנשטיין גרוזמן קרלוס, גרנות חנה, סלומונוב אוולין
כרמיאל איציק כהן איציק כהן, נחום חי רמי, נאוה אבני, חיים כהן, יעל רייך
לוד אלי חזן רחמים פרטוק, עתיק מזל
מגדל העמק ארמנד מלכה ארמנד מלכה, יוסף לוי, ז'קלין זהר, יעקב לוי, רינה בליתי
מודיעין חיים צמח שוורץ יעקב, יוסי אבני, ישראל קלאוזנר, דוד איינהורן, אבנר ברזאני, יעקבי דוד, חיים צמח
מטה אשר גידי וייס  
נהריה סימה רוזנבאום משה ליבוביץ, רפי מלול, מירון טייכנר, חדווה בר ששת, יוסי אלבז, יוסי אפרת, מלכה גולדשטיין, מיכל רימון, נעמי רוזן
נס ציונה חיה רוטנברג  חייה רוטנברג, עופרה אייזן, מלכה זיגורסקי, ארנון קהלני, אברהם פינקו,
נתניה אסתר אביבי אסתר אביבי, עפר אלקים, אברהם מועלם, אסתר סטיב, דניאל אברהמי, דינה זייד, חוה דובי
עכו אסתר יפה  יפה אסתר, כהן רבקה, אילן יפה, אגבייב זכריה
עמק חפר יוסי שרף בני בן דוד, פסיה רוט, נאוה נומה, עליזה גורן, אריה רותם, יוסי פלג, שמואל בון נפתלי, שיינה לוט, שלמה גולן, נפתלי קראוס, יוסי שרף
עמק יזרעאל חדווה פישר חדווה פישר, גדי סמל, גיל ללום
עפולה ניסים אוחיון שושנה ברוך, מוריס גבאי, דוד דיין, קון סבטלנה, לאה צוריאנו, אברהם ראימי
פרדס חנה מאירה קופלמן חנניה יהודית, ענבר מלי, טל גדי מאירה קופלמן-קסטן
פתח תקוה חיים אברהם יצחק עופרי, אביבה גלעדי, יונה עמירן, לוי מרים, חיים אברהם
צפת שושנה יהודה שושנה יהודה, יעקב בן זכרי, דוד יהודה, אורה עמר, דבורה קוזניר
קרית אונו צ'טיאט שאול הילה בנדט, דודו חילביץ, משה טלבי, ליזה רוטהולץ, יאיר עצמי
קרית אתא מתי אבני אבני מתי, אלפיה כרמלה , אבני שמרית
קרית ביאליק אורה זק ישעיהו ביקל, סטלה שדות, אילן שדות, אורה זק, ישראל צליק
קרית גת   לא נערכו בחירות. 
קרית טבעון ברכה סוזין ברכה סוזין, ניקסון יפית, ברוך כהנא
קרית ים יוכי פרנקו אוחיון ויקטור, יוכי פרנקו, אידה שטאילו
קרית מוצקין מיכאל ויצמן מיכאל ויצמן, דוד גליק, עודד וילן, גילה נחום, קלמן פולק, יהודית שיינפלד, רבקה שנצר מוזס
קרית שמונה דוד אדרי דוד אדרי, אלגריסי רפאל, פרץ יחזקאל, סננס עמרם, אידה דהאן
ראש העין עובדיה שמחי מיכל לדני, עובדיה שמחי, יפת שער
ראשון לציון ורדה לב רן חיים דינר, רדאי שרה, פלג מלכה, אברוצקי תמי, גרנות הנרייטה, גד אברהם, 
רחובות יוסף וורבר ברניץ יצחק, גולדברג ראובן, גרופי יוסף, מיכאל הלפמן, יוסקה ורבר, שמואל ירושלמי, ימימה כוכבי, ניסים מנשה, משה נוסבאום
רמלה אברהמי סימו סימו אברהמי, שמואל שיטובי, חיים לוי
רמת גן מלכה בן מרדכי שניידרמן פרידה, יערי אהרון
רמת השרון יוסף ברנע צבי אל אור, נורית אלעזרי, חיים ברנועם, רחל בר תקווה, יוסף ברנע, ציפי פילו, שולמית פסקין, קרל רום
רעננה אדלר  יצחק יצחק אדלר, יעל גטניו, רותי דומב, אלימלך ליפשיץ, אברהם קזמירצ'י
תל אביב יוסקה לוטנברג יוסקה לוטנברג, בן ישראל, בן סירא זאב, גולדברג ליאון, בר כוכבא גיא, ורטמן רבקה, שטנר שמעון, לוק גבריאל, ניב זאב, רוזנברג רפי, לשם יואל, מרדכי דוד, פינקוס אליעזר
הנהלה שם החבר סניף
הנהלה אביבי אסתר נתניה
הנהלה אברהם קזמירצ'קי רעננה
הנהלה אזולאי דניאל אשקלון
הנהלה אירית בר נתן הקיבוצים
הנהלה אלי בן שם יו"ר ארגון יד לבנים
הנהלה אלי דהאן  ירושלים
הנהלה אליאס שלמה גבעתיים
הנהלה בן עזרי שלמה ועדת האחאים
הנהלה דוד קורקוס באר שבע
הנהלה חיים אברהם פתח תקוה
הנהלה חיים דינר ראשון לציון
הנהלה חיים צמח מודיעין
הנהלה חליבה משה חולון
הנהלה טהר אלי באר טוביה
הנהלה יוסי שני הוד השרון
הנהלה יוסי שרף עמק חפר
הנהלה יוסף וורבר רחובות
הנהלה יוסקה הררי המושבים והכפרים
הנהלה יעקב זעירא חיפה
הנהלה יפרח עמי ירושלים
הנהלה לאון גולדברג תל אביב
הנהלה לוטנברג יוסף תל אביב
הנהלה לוי מרדכי אשדוד
הנהלה לוי ניצה ועדת האחאים
הנהלה מאור עמי חיפה
הנהלה מליצקי אסתר בת ים
הנהלה מלכה בן מרדכי רמת גן
הנהלה סעדי זיאד הבדואים
הנהלה עמאל נאסר אל אדין הדרוזים
הנהלה פנינה בורנשטיין כפר סבא
הנהלה צוקרמן שמואל באר שבע
הנהלה צוריאנו לאה עפולה
הנהלה רודובסקי משה הרצליה
הנהלה רוזנבלום סימה נהריה
הנהלה רייזל ניסן חדרה
הנהלה שאול צ'יטיאט קרית אונו
הנהלה שטרית שלמה טבריה
הנהלה שליט מאיר ירושלים
הנהלה שניידרמן פרידה ועדת האחאים
גזבר הארגון מיקי רוזנטל הרצליה
רואה החשבון יהודה בראון רואה חשבון חיצוני
ועדת הביקורת זאב פוטרמן מודיעין
ועדת הביקורת יפה לאו גדרה
ועדת הביקורת רמי נחום חי כרמיאל
ועדת הביקורת אביטל בן ברוך ירושלים
ועדת הביקורת יעל אוחיון אילת
ועדת הביקורת אילן מוסקוביץ תל אביב
ועדת הביקורת דוד טל הקיבוצים

מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט יד לבנים
מגדל ב.ס.ר כנרת 5
בני ברק 5126237
טל' 03-5629351
פקס: 03-5629354
yadlabanim@bezeqint.net:דוא"ל