חדשות

חשוב לדעת

יד לבנים - ארגון להנצחת חללי מערכות ישראל וטיפול במשפחות  ( ע"ר )
הינו הארגון היציג והבלעדי להנצחת
חללי מערכות ישראל  להנחלת מורשתם,
לטיפול במשפחות השכולות.

הארגון נוסד בשנת 1949
עוד בימי מלחמת השחרור בעידודו
של דוד בן גוריון, הוא כולל בתוכו
הורים, אחים ואחיות שכולים  וכולל את
מגזרי: הדרוזים, הצ'רקסים, והבדואים.


הודעה לחברי ארגון "יד לבנים":


ועדת הבחירות אישרה את תוצאות הבחירות לסניפי הארגון כדלקמן,

בסניפים שאינם מוזכרים ברשימה שלהלן, הליכי הבחירות לא הסתיימו.

יתכנו שינויים.



  תוצאות הבחירות מיום 11/11/2014  
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 אסתר אלימלך אילת
2 אתי סיני אילת
3 מיקי ירקוני אילת
4 שמעיה ויצמן אילת
5 רפאל דיין אילת
6 סימון מויאל אילת
7 עליזה לייבוביץ אילת
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 מרדכי לוי אשדוד
2 רחל שי   אשדוד
3 שלמה בן עזרי אשדוד
4 עדנה חקאני אשדוד
5 יהודה בונצל אשדוד
6 יהודה ביבס אשדוד
7 יהודית צויקר  אשדוד
8 יפה אלבז אשדוד
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 אלי טהר באר טוביה
2 שלום פארן באר טוביה
3 אריה ריינהולד באר טוביה
4 איב סמדג'ה באר טוביה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 דוד קורקוס באר שבע
2 אביבה בן שטרית באר שבע
3 שמואל צוקרמן באר שבע
4 עובדיה קלעי באר שבע
5 חנן טאוב באר שבע
6 לאה טובול באר שבע
7 רפי יונס באר שבע
8 דוד אביטל באר שבע
9 אייזיק שמחה באר שבע
10 אברהם קוסובסקי באר שבע
11 מרקו ברקוביץ באר שבע
12 גיא מרגי יהודה באר שבע
13 יוסף סופר באר שבע
14 נסים בן שטרית באר שבע
15 שושנה עברון באר שבע
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 יורם אלפר בת ים
2 אדיר בן משה בת ים
3 יוסף אברג'יל בת ים
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 יהודית גלעדי גבעתים
2 חיה וינשטיין גבעתים
3 מרים בר-און גבעתים
4 שאול יונה גבעתים
5 שלמה אליאש  גבעתים
6 לינה לילו- קידר גבעתים
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 ושדי בצלאל גדרה
2 יחיאל צברי גדרה
3 אמנון שרעבי גדרה
4 יוחנן שררה גדרה
5 נעמי שוקר גדרה
6 ציפורה שלום גדרה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 יהודה שוורצמן הוד השרון
2 יוסי שני הוד השרון
3 משה איל הוד השרון
4 שלמה חיון הוד השרון
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 משה שפר הרצליה
2 אילן קלרו הרצליה
3 דן בן צבי הרצליה
4 משה רודובסקי הרצליה
5 נעמי אופק הרצליה
6 נעמי שמואלי הרצליה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 ציון בוסקילה חדרה
2 גלעד תירם חדרה
3 הדסה זוהר חדרה
4 לואיס ויונטה חדרה
5 ששון פנחס חדרה
6 תמר גלברד חדרה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 קובי גנדי חולון
2 יוסי אוחנה חולון
3 משה חליבה  חולון
4 כרמלה נוסבאום חולון
5 שושנה פילוסוף חולון
6 ישראל וינטר חולון
7 תקוה רוזנר חולון
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 אבנר קאלן חוף הכרמל
2 אירית בר נתן חוף הכרמל
3 רפי רבנר חוף הכרמל
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 יעקב זעירא חיפה
2 חיים לנציצקי חיפה
3 ישראל דיין חיפה
4 יעקב גפן חיפה
5 שמואל פרידמן חיפה
6 אפרים שליפקוביץ חיפה
7 יהודית פישלר חיפה
8 פטר בכרך חיפה
9 רחל שיינמן חיפה
10 שרון ישראל חיפה
11 שרה טמיר חיפה
12 אסתר הימלפרב חיפה
13 נחום זגל חיפה
14 עתליה מגל חיפה
15 לאה הס חיפה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 יענקלה הרטמן טבריה
2 עדנה כפיר טבריה
3 עליזה גרון טבריה
4 שרה כהן טבריה
5 חנה פיניאן טבריה
6 אשר יעיש טבריה
7 סעיד יונה טבריה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 אלי דהאן ירושלים
2 נדין דארמון ירושלים
3 משה מזרחי ירושלים
4 שמעון ביתן ירושלים
5 משה ממן ירושלים
6 עדי סוזי ירושלים
7 שלמה שרון ירושלים
8 ורה אריאל ירושלים
9 דוד שרביט ירושלים
10 ניצה לוי ירושלים
11 שלום בראשי ירושלים
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 פנינה בורנשטיין כפר סבא 
2 חנה גרנות כפר סבא 
3 חנה איזק כפר סבא 
4 אוולין סולומונוב כפר סבא 
5 אורנה רחמים אגמי כפר סבא 
6 חנן נחמני כפר סבא 
7 עזרא משקיף כפר סבא 
8 גיורא ארצי כפר סבא 
9 מיכל פשה כפר סבא 
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 יצחק כהן כרמיאל
2 נאוה אבני  כרמיאל
3 נחום חי רמי כרמיאל
4 חיים כהן כרמיאל
5 יעל רייך כרמיאל
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 אלי חזן לוד
2 מזל עתיק לוד
3 נטליה אוחוטסקי  לוד
4 עזר שלי לוד
5 עמי אברהם לוד
6 פבל אוחוטסקי לוד
7 רחמים פרטוק לוד
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 ארמנד מלכה מגדל העמק
2 ז'קלין זוהר מגדל העמק
3 טל בן עמרם מגדל העמק
4 יוסף לוי מגדל העמק
5 יעקב לוי מגדל העמק
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 חיים צמח מודיעין
2 אבנר ברזני מודיעין
3 דרור בן דב מודיעין
4 שלמה חדד מודיעין
5 שמואל כרמי מודיעין
6 יוסף אבני מודיעין
7 אברהם אליאס מודיעין
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 סימה רוזנבאום נהריה
2 חדוה ברששת  נהריה
3 יוסף אפרת  נהריה
4 רפאל חורש נהריה
5 מלכה גולדשטיין נהריה
6 מיכל רימון נהריה
7 פיני נאור נהריה
8 נעמי רוזן נהריה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 דניאל אברהמי נתניה
2 פאני בן רעי נתניה
3 יוסף טופז נתניה
4 רוני גלולה נתניה
5 אסתר סטיב נתניה
6 ג'ורג' גיגי נתניה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 אסתר יפה עכו
2 אילן יפה עכו
3 זכריה אגיבייב עכו
4 רבקה כהן עכו
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 שולמית פרץ עמק הירדן
2 אורנה שמעוני עמק הירדן
3 בתיה לוי אשכנזי  עמק הירדן
4 דני כבשנה עמק הירדן
5 צבי מור עמק הירדן
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 מלכה צוק עמק המעיינות
2 מרק ראביסון עמק המעיינות
3 ניסים אמזלג עמק המעיינות
4 נירה מסקין עמק המעיינות
5 עשהאל פשחור עמק המעיינות
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 נפתלי קראוס עמק חפר
2 דגני אילן עמק חפר
3 יורם צור עמק חפר
4 רות פניני  עמק חפר
5 שמחה זהבי  עמק חפר
6 נאוה נומה עמק חפר
7 שלמה גולן עמק חפר
8 רותי גוטשל עמק חפר
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 ניסים אוחיון עפולה
2 לאה צוריאנו עפולה
3 אליהו ביתן עפולה
4 אבי רואימי עפולה
5 מוריס גבאי עפולה
6 בצלאל גנות עפולה
7 דוד דיין עפולה
8 אפרים טויטו עפולה
9 שולמית דה פז עפולה
10 שושי ברוך עפולה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 מאירה קופלמן פרדס חנה
2 אילן בן דוד פרדס חנה
3 טל גד-יעקב פרדס חנה
4 יהודית כהן  פרדס חנה
  פתח תקוה פתח תקוה
1 אבישי והב פתח תקוה
2 מרים לוי פתח תקוה
3 יוסי סירי פתח תקוה
4 אביבה גלעדי פתח תקוה
5 לאה בר פתח תקוה
6 גילה כהן פתח תקוה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 שרה וספי צפת
2 אבי חסידים יחזקאל צפת
3 אורה עמר גץ צפת
4 רפאל אלמדווי צפת
5 ויקטור פרטוק צפת
6 יאיר עמית צפת
7 צפורה הרוש צפת
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 שאול צ'טיאט קרית אונו
2 דובי חילביץ קרית אונו
3 שרה אברהמי קרית אונו
4 מזל טלבי קרית אונו
5 יאיר עצמאי קרית אונו
6 ליזה רוטהולף קרית אונו
  קרית אתא קרית אונו
1 מתי אבני קרית אונו
2 כרמלה אלפיה קרית אונו
3 אילן שגיא קרית אונו
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 אורה זק קרית ביאליק
2 ישעיהו ביקל קרית ביאליק
3 ישראל צליק קרית ביאליק
4 אילן שדות קרית ביאליק
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 אילנה בוים קרית גת
2 אשר אסולין קרית גת
3 אמיליה אלמעלם קרית גת
4 שאול זורנו קרית גת
5 טליה אכר קרית גת
6 עליזה חיים קרית גת
7 רחל בר-און קרית גת
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 יהודה דהן קרית חיים
2 רמי זילברשטיין קרית חיים
3 שושי גבע קרית חיים
4 יפרח סימה קרית חיים
5 עטרה גונן קרית חיים
6 קובי אללוף קרית חיים
7 אליעזר בן אריה קרית חיים
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 מיכאל ויצמן קרית מוצקין
2 מיכאל דהאן קרית מוצקין
3 רבקה שנצר מוזס קרית מוצקין
4 דוד גליק קרית מוצקין
5 עודד ויליאן קרית מוצקין
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 מיכל סעדיה קרית שמונה 
2 יצחק אטיאס קרית שמונה 
3 עופרה בן שאנן קרית שמונה 
4 חנוך ארליך קרית שמונה 
5 ניסן אוחנה קרית שמונה 
6 עמרם בן מרגו קרית שמונה 
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 חיים דינר ראשון לציון
2 ורדה לב רן ראשון לציון
3 שרה ראדי ראשון לציון
4 יורם שלמון ראשון לציון
5 אסף זינר ראשון לציון
6 בת עמי אברוצקי ראשון לציון
7 פנינה צ'צ'יק ראשון לציון
8 עובדיה אלכאוי ראשון לציון
9 עוזי בילקיס ראשון לציון
10 לימור אברהמי ראשון לציון
11 גדי שמואלי חי ראשון לציון
12 הנריטה גרנות ראשון לציון
13 אוריאל שאולי ראשון לציון
14 מוטי מורביה ראשון לציון
15 מלכה פלג ראשון לציון
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 חנניה דנינו רחובות
2 יוסף וורבר רחובות
3 יוסף גרופי רחובות
4 גדי סגל רחובות
5 בצלאל מדהלה  רחובות
6 מיכאל הלפמן רחובות
7 שמואל ירושלמי רחובות
8 שאול שילה רחובות
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 ניסים אברהמי רמלה
2 גבריאל בלינקו רמלה
3 חיים לוי רמלה
4 שמואל שיטובי רמלה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 מלכה בן מרדכי רמת גן
2 פרידה שניידרמן רמת גן
3 אפרת שפיגל רמת גן
4 אהרן יערי רמת גן
5 עובדיה אגסי  רמת גן
6 נאוה גודינר רמת גן
7 יחיאל שקלים רמת גן
8 יוסף שטרנברג רמת גן
9 יצחק דרעי רמת גן
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 ציפי פילו רמת השרון
2 שולמית פסקין רמת השרון
3 חיים בר נועם רמת השרון
4 נורית אלעזרי רמת השרון
5 קרל רום רמת השרון
6 יונה ברגור רמת השרון
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 יצחק אדלררעננה
2 אברהם קזימירצקי רעננה
3 שמחה ביבי רעננה
4 יעל גטניו רעננה
  שם החבר / ה הנבחר /ת  שם הסניף
1 יוסקה לוטנברג תל אביב
2 יואל לשם תל אביב
3 גיא בר כוכבא תל אביב
4 ליאון גולדנברג תל אביב
5 זאב ניב תל אביב
6 רפאל רוזנברג תל אביב
7 זאב בן סירה תל אביב
8 ישראל בק תל אביב
9 אליעזר פינקוס תל אביב
10 גבריאל לוק תל אביב
11 מרדכי דוד תל אביב
12 ציפי לניאדו תל אביב


                  בברכה,

      ועדת הבחירות הארצית




מופעל באמצעות מעוף, מגוון אפקט יד לבנים
מגדל ב.ס.ר כנרת 5
בני ברק 5126237
טל' 03-5629351
פקס: 03-5629354
yadlabanim@bezeqint.net:דוא"ל